Регіон походження

Солукське родовище мінеральних вод знаходиться недалеко від Львова, у Яворівському районі на межі з Національним природним заповідником «Розточчя». Це край, у якому зароджуються ріки у своєму первозданному вигляді. Даний регіон винятковий у фізико-географічному відношенні та є головним європейським вододілом у межах територій України і Польщі. Унікальність рельєфу, фауни та флори регіону охороняється як природнє надбання і входить до Міжнародного польсько-українського біосферного резервату «Розточчя». Солукські мінеральні води створені самою природою. Вживаючи їх – споживаєш саму природу.

Наша історія

         Цілющі властивості води Розточанського краю були відомі ще за часів Австро-Угорської імперії. З 50х років минулого століття за участі геологів радянського союзу, у даному регіоні було проведено масштабні розвідувальні роботи. Таким чином, на початку 60х років було відкрите Солукське родовище мінеральних вод, а у 1973 році на його базі споруджено завод продовольчих товарів, який займався масовим виробництвом води торговельної марки «Солуки». Унікальні властивості цієї води зробили її добре відомою на території усього СРСР. Нажаль, наприкінці минулого століття випуск даної води припинився. Проте на сьогоднішній день виробництво мінеральної води отримало «друге дихання». Реорганізація підприємства, нові виробничі потужності та технології дозволяють і надалі здійснювати виробництво мінеральних вод «Солуки» та вести строгий контроль якості. Сьогодні, споживач знову має можливість пити справжню воду ТМ «Солуки» – тієї ж якості у новій упаковці.

Виробництво

         ТзОВ «Валетудо» – завод-виробник мінеральних вод торговельної марки «Солуки», споруджений на території Солукського родовища. Незважаючи на те, що компанія веде свою діяльність відносно недавно, бренд «Солуки» був добре відомий ще з минулого століття як високоякісний продукт. На даний час нам вдалося відновити виробництво води тієї ж якості. Нові технології забезпечують якість виробничих процесів та дозволяють зберегти природну структуру води. На даний час ми працюємо над нарощуванням масштабів виробництва, розширенням асортименту та виходом на нові ринки. 

Партнерство

        ТзОВ «Валетудо» запрошує компанії та інші організації до партнерства, пов’язаного з реалізацією мінеральних вод торгівельної марки «Солуки». Асортимент нашої продукції відкриває можливості для співпраці з дистриб’юторами, суб’єктами гуртової та роздрібної торгівлі, підрядниками, представниками сегменту HoReCa, санаторно-курортними та іншими лікувальними закладами. Ми шукаємо надійних партнерів та зацікавлені у довгостроковій та взаємовигідній співпраці.